Usługi dodatkowe

Odbiór z lotniska

Na życzenie naszych gości, możemy odebrać ich z Portu Lotniczego Wrocław. O uzgodnionej wcześniej godzinie, kierowca korporacji taksówkarskiej czeka przed wyjściem z hali przylotów. Kierowca zawiezie Państwa prosto do recepcji Friends Apartaments. Podróż z lotniska trwa około 30 minut. Jeden samochód może zabrać maksymalnie 4 osoby z bagażami. Łączna kwota za usługę rozliczana jest podczas meldowania.


60 PLN

Parking

Friend’s Apartments kojarzy się z wyjątkową lokalizacją w samym centrum Wrocławia, oznacza to jednak utrudnienia w znalezieniu postoju parkingowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, zapraszamy do rezerwacji przygotowanych specjalnie dla nich miejsc parkingowych. Znajdują się one w całodobowym, strzeżonym i krytym parkingu, oddalonym 3 minuty od recepcji Friends Apartments. Cena usługi dotyczy jednego samochodu i rozliczana jest podczas meldowania.


50 PLN

Śniadanie

Zapraszamy naszych gości do skorzystania z oferty śniadaniowej. Posiłki serwowane są w urokliwym Breadway zlokalizowanym w samym sercu Rynku. Różnorodne zestawy zawierają gorące napoje, soki owocowe, świeże warzywa. Każdy z odwiedzających nas gości znajdzie coś dla siebie. Śniadania można zamówić podczas dokonywania rezerwacji, bądź podczas meldowania.


25 PLN

Dodatkowe sprzątanie apartamentu

Na życzenie naszych gości, możemy zadbać o dodatkowe sprzątanie apartamentu podczas trwającego pobytu. Oprócz tego, usługa obejmuje również wymianę pościeli i ręczników kąpielowych. Chęć skorzystania z tej opcji, należy zgłosić recepcji najpóźniej dzień wcześniej przed jej wykonaniem, do godziny 18:00.


50 PLN

Usługa pranie + suszenie

Dla gości ceniących czas i wygodę przygotowaliśmy usługę pranie z suszeniem odzieży. Ubrania zabierają i przynoszą z powrotem do apartamentu nasi pracownicy. Usługa obejmuje pranie w detergencie i suszenie. Opcję tą należy zamówić na dzień przed jej wykonaniem do godziny 18:00, odbiór odzieży odbywa się w godzinach 9:00-10:00 kolejnego dnia.


50 PLN

Dostawka łóżeczka dziecięcego

Dla gości przyjeżdżających z małymi dziećmi, przygotowaliśmy możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego. Usługa obejmuje również dopasowaną pościel i ręczniki. Potrzebę skorzystania z usługi należy zgłaszać najpóźniej dzień przed rozpoczęciem rezerwacji. Ilość łóżeczek ograniczona.


40 PLN

Bukiet kwiatów

Dla gości szykujących wyjątkową niespodziankę, przygotowaliśmy możliwość zamówienia do apartamentu bukietu kwiatów. Wystarczy zgłosić prośbę recepcji z uzgodnieniem ceny i rodzajem kwiatów. Bukiet dostarczany jest bezpośrednio do apartamentu, przed przyjazdem gości. Opłata za usługę rozliczana jest podczas meldowania.


od 70 PLN

Mała deska serów

Na życzenie naszych gości, zaznaczonym najpóźniej dzień przed przyjazdem, nasza załoga może zamówić do apartamentu deskę z różnymi rodzajami sera i żurawiną. Posiłek przygotowywany jest w restauracji i hermetycznie dostarczany na miejsce do apartamentu.


50 PLN

Duża deska serów

Usługa przygotowana dla gości, szykujących się na specjalną okazją świętowaną w naszym apartamencie. Duża deska serów oprócz kilku jego rodzajów zawiera również wędliny i żurawinę. Chęć skorzystania z tej opcji, prosimy zgłaszać najpóźniej dzień przed rozpoczęciem rezerwacji.


80 PLN

Butelka wina

Na życzenie gości, po uprzednim poinformowaniu recepcji o chęci skorzystania z usługi i rodzaju wybranego wina, możemy je dostarczyć do apartamentu przed rozpoczęciem rezerwacji. Opłata za usługę rozliczana jest podczas meldowania.


30 PLN